O Restauracji

Dobra restauracja to magiczne miejsce, gdzie przytulne wnętrze jest dodatkiem do pysznych dań. Taką restaurację o nazwie „Restauracja włoska La Strada” stworzyliśmy na warszawskiej Pradze w grudniu 2000 roku! 

Pasja i miłość do kuchni pięknej Italii pozostała NIEZMIENNA – zmieniliśmy natomiast lokalizację restauracji.

Decyzją administratora budynek, w którym mieściła się La Strada przeznaczony został niestety do rozbiórki (pod apartamentowiec).

Znaleźliśmy swoje nowe miejsce – tutaj – na Starym Żoliborzu i pragniemy gościć Państwa serdecznie, karmić pyszną kuchnią, obdarowywać uśmiechem i sympatią.

Nasza La Strada oferuje świeże makarony i ciasta wyrabiane w naszej restauracji. Dania mięsne, rybne & owoce morza w wykonaniu Kucharzy, którzy kilkanaście lat są w naszym Zespole. Dochodzi również do teamu Pizza z pieca opalanego drewnem i nasz Pizzaiolo Roman. Natomiast nad całością czuwa nasza niezmienna Załoga Kelnerska  Justyna, Kasia, Luiza, Olga i Darek.

Imprezy okolicznościowe i firmowe

Jeśli szukacie Państwo miejsca, by spotkać się w miłej atmosferze, degustując dania ciepłej Italii w otoczeniu przyjaciół, rodziny, czy też spotkania z kontrahentami biznesowymi - La Strada postara się z wielką starannością i przyjemnością spełnić Państwa oczekiwania.

Do dyspozycji posiadamy miejsca siedzące dla ponad 70 Gości, a na przyjęciach w formie bankietu (bufet szwedzki) nawet do 100.

Posiadamy ogródek/patio na około 30 miejsc.

La Strada zawsze ceniła sobie najmłodszych Gości. Przygotowaliśmy kącik zabaw, który umili dzieciom czas spędzony u nas. Na życzenie rodziców możemy zamówić opiekę i warsztaty artystyczne.

Chętnie pokażemy i nauczymy "kręcić" pizzę. Przy zamawianiu dań proszę przekazać sugestie dotyczące walorów smakowych swoich pociech.

Pamiętamy również o przyjaciołach La Strady - czworonogach - miska z wodą czeka przy wejściu.

  Przy pysznej włoskiej kawie polecamy poczytać nasze książki i czasopisma.

BUON APPETITO !

Pozdrawiam i zapraszamy, Ewa Marszałek właściciel restauracji.